Wasze Blogi

O Zaynie:

Jeden dzień… jedno wydarzenie.. zbieg okoliczności… Kłótnia…. napad..
zdarzenie, które zmieni ich życie…
Lily Narrow - nastolatka mająca 19 lat z wielkimi planami na przyszłość. Mieszka sama z matką. Jej ojciec odszedł gdy miała 5 lat.  Ambitna, mądra. Żyje jak każdy przeciętny człowiek. Liczne problemy, kłótnie, niechęć do wszystkiego.
Zayn Malik -członek z najbardziej popularnego zespołu One Direction. Miliony na kącie, rzesze fanek.
Oboje nie są świadomi, że jednego wieczoru wszystko w ich życiu zacznie się zmieniać.

Boundaries Of Darkness
Allison Collins w wieku dziewiętnastu lat dowiaduje się o tajemnicach, które do tej pory były przed nią dokładnie skrywane. Musi zmierzyć się z naprzyrodzoną częścią świata i zdecydować, po której stronie opowie się w wielkiej bitwie. W tym samym momencie do jej życia wkracza Zayn, który pokazuje jej zupełnie inną stronę Podziemi, natomiast ona zaczyna wzbudzać w nim ludzkie uczucia. Czy dwójka tak zupełnie różnych od siebie osób będzie w stanie zmienić bieg wydarzeń i zapobiec nadchodzącej Wielkiej Zagładzie?
 
 

Turn Back Time

Mysterious + Zwiastun
Ona - Przeciętna uczennica
Chamska dla "elity". Poznaje kogoś o podobnych poglądach
Ale On zmienia wszystko. Co się stanie, gdy role się odwrócą?
Występują: Leigh-Anne Pinnock, Zayn Malik
Jak potoczy się ich historia?

Dark Prince
Ashley jest śliczną brunetką. Pochodzi z sierocińca, jednak została adoptowana przez miłą rodzinę państwa Horan 'ów. Ma przyrodniego brata o imieniu Niall, którego kocha i szanuje. Któregoś z pochmurnych dni w Londynie czytając kolorowe czasopismo natknęła się na jeden z artykułów, pt. "WYSZŁO NA JAW! RODZINA KRÓLEWSKA MA DZIECKO!" - Jak to ona nie przejęła się tym, ale czy to może być związane z jej osobą? Tego dowiecie się z opowiadania "Dark Prince."

Sadness never never hurt anyone
Historia opowiada o dziewczynie, która co jakiś czas przeprowadza się z jednego miasta do drugiego. Tym razem wypadło na Londyn. Nowy dom, nowe znajomości, nowa szkoła. Wiąże się to z pierwszym dniem w budynku szkolnym. Dziewczyna przypadkowo wpada na tajemniczego chłopaka o kawowych tęczówkach.
- Czy to miłość?
- Wręcz przeciwnie. To nienawiść.
Jeżeli chcesz zobaczyć jak potoczą się losy chłopaka i nieco wstydliwej dziewczyny wejdź na mój blog.

I Wanna Hold You Heart In Bo...
Zwykła dziewczyna, Alice, wiedzie normalne życie. Ma siedemnaście lat, dwójkę najlepszych przyjaciół i codziennie chodzi do szkoły jak każda normalna nastolatka. Jednak gdy w jej życie wkroczy Zayn, wszystko diametralnie się zmieni. Dziewczyna pozwoli sobie nawet na zabicie człowieka. Morderstw tych dwojga zakochanych w sobie ludzi pojawia się więcej i więcej. Niby tandetna historia, ale pełna niespodzianek, o których dowiesz się czytając opowiadanie.
 
 Kids From The Streets
Dwie zwariowane dziewczyny mieszkające w Miami żyją całkiem przyzwoicie, dopóki w ich życie nie wkroczy piątka chłopaków, których od początku nienawidzą. Nastolatki robią im żart, ale gdy ci 'idioci' się mszczą, nie jest już tak fajnie. Przyjaciółki starają się po prostu ich ignorować, ale oni cały czas stają im na drodze. Po jakimś czasie zaczynają się do nich przekonywać, a raczej przyzwyczajać, co prowadzi do przyjaźni. Czy w tej historii znajdzie się miejsce na miłość? Przekonasz się czytając opowiadanie.

Beast In The Human Body..
Wiecie jak to jest znaleźć się w nieodpowiednim miejscu i czasie?? Nie?? To dobrze, bo ja się znalazłam. To co zobaczyłam przeraziło mnie nie na żarty... zmieniło moje życie, zmieniło mnie i wszystko co mnie otacza.
Przekonasz się co to takiego czytając opowiadanie Best In The Human Body.

Stream Of Tears
ONA- Piękna, inteligenta i bardzo popularna w szkole 14 letnia Pamela, jeszcze nic nie wiedząca o życiu natrafia na kogoś kto próbował ja zgwałcić... Jednak na ratunek przybędzie jej ktoś, w kim na prawdę się zakocha od pierwszego wejrzenia....
ON- Przystojny, pochodzący z bogatej i szanowanej rodziny... 17- letni Zayn spotka na swojej drodze miłość swojego życia....
Jednak czas pokaże, ze jednak wszystko nie jest jak w pięknej bajce, a życie ujawni swoja najgorsza stronę i poleca potoki łez.... Czy uda im się to przezwyciężyć?? Zdrada, miłość, nienawiść... Lecz pewna osoba, która zna bardzo dobrze Zayn odmieni uczucia Pameli... A co jeżeli to wszystko pierwszy zniszczy jego przyjaciel...??

Boundaries of darkness .....
Allison Collins w wieku dziewiętnastu lat dowiaduje się o tajemnicach, które do tej pory były przed nią dokładnie skrywane. Musi zmierzyć się z nadprzyrodzoną częścią świata i zdecydować, po której stronie opowie się w wielkiej bitwie. W tym samym momencie do jej życia wkracza Zayn, który pokazuje jej zupełnie inną stronę Podziemi, natomiast ona zaczyna wzbudzać w nim ludzkie uczucia. Czy dwójka tak zupełnie różnych od siebie osób będzie w stanie zmienić bieg wydarzeń i zapobiec nadchodzącej Wielkiej Zagładzie?

You are, We are

Game about freedom
Zayn i Perrie, idealna para od kiedy pamiętamy. Jednak teraz coś się zmieniło, już nie jest tak jak kiedyś. Kto będzie temu winien?

 
O Harrym:

Człowieka możesz zniszczyć, ale nie pokonać...
Samantha Ross. 18 lat.  Dziewczyna pokrzywdzona przez los. Mieszka w Londynie wraz z ojcem alkoholikiem. Matka odeszła kiedy Sam miała 7 lat. Nauczyciele się na nią nie skarżą, jako uczennica wzorowo wypełnia swoje obowiązki. W szkole każdy zna jej historię. Nie współczują jej, wręcz przeciwnie... Na każdym kroku jest upokarzana, gnębiona, wyśmiewana. Harry Styles.
22 lata. Nie wie co to litość... Do czasu. Pokrzywdzony przez los, ale nie lubi, a wręcz nienawidzi o tym rozmawiać. Kryje w sobie wszelkie uczucia i pilnuje, żeby się nie wydostały. Kiedy jest wściekły, lepiej nie stawać mu na drodze. Nawet czwórka najlepszych przyjaciół się go boi, ale mimo wszystko wspierają się. Imprezuje. Pewnego wieczoru uratuje przed pewną zgubą śliczną brunetkę. Czy tylko na tym się skończy?
 
HUMAN NATURE

Stalked (tłumaczenie)
- Harry, zadam ci jeszcze raz to samo pytanie! Gdzie zostawiłeś jej ciało?
- Nie zabiłem jej! Kochałem ją!
- Więc, skoro ją kochałeś, to dlaczego ją skrzywdziłeś? Wszystko, czego chciała to podróżować po świecie, a ty jej to zabrałeś. Trzymałeś ją w zamknięciu przez 2 lata!
- Ona jest moja i nie wstydzę się tego, że ją prześladuję, to wszystko było dla niej; aby zapewnić jej bezpieczeństwo.
- Cóż, nie zrobiłeś tego za dobrze, bo teraz jest martwa.


Who You Are

who will fall far behind ?
Kim jest Lana?
Normalną dziewczyną o wielu, szybko zmieniających się pasjach.
W sumie, jest zwyczajna.
Pomijając fakt, iż jej ojcem jest Samuel Turner, menadżer muzyczny Seatlle, który stwierdził, że jego jedyna córka jest idealną kandydatką do napisania biografii o sławnym piosenkarzu.
I jak to w zwrotach akcji bywa, życie Lany momentalnie się zmienia; już nic nie jest takie, jak kiedyś. Musi wszystko zmienić i …
Skupić się na napisaniu biografii Harry`ego Stylesa.

Shades of Styles
 
Recovery
"Usiadłam w osłupieniu na fotelu. Dopiero teraz dotarło do mnie to co się stało. Straciłam rodziców. Może nie byli idealni, ale kochałam ich. Może nie okazywałam tego, ale jak każde dziecko kocham swoich rodziców.
Pojedyncze łzy spływały po moich policzkach, ścisnęłam mocno powieki, by łzy nie poleciały strumieniami. Gdy byłam młodsza płacz stanowił dużą część mojego życia, był taką odskocznią od rzeczywistości. Ale wtedy byłam inną osobą, bardziej przejmowałam się oceną innych, rodzicami... Teraz to wróciło, to dziwne uczucie w żołądku.

O Liamie:

Story Of My Life 
Uwielbiali się w dzieciństwie, byli razem od niemowlaka, gdy nie długo później ich drogi się rozdzieliły i on, i ona się zmienili. Kiedy życie stawia ich jeszcze raz na drodze, tylko ona jest tą, która pamięta chłopaka z dzieciństwa. Łączą ich wspólni przyjaciele i głęboka nienawiść do siebie nawzajem. Jak wiele zmieni się, kiedy odkryje prawdę ? Życie

Light
Wiesz, zawsze mówią, że gdy bezpowrotnie znika się z tego świata, widzi się tunel ze światłem na końcu.
Zabawne. Zamiast światła widziała jego twarz.

O Louisie:

I can see it in your eyes
Czy miłość po między dziewczyną, a mężczyzną jest w ogóle możliwa ?
Owszem jest, jednak aby ją zatrzymać należy bardzo mocno się o to starać.
Opowiadanie jest o siedemnastoletniej Zoe - młodej, zdolnej i na pozór odważnej dziewczyny, a Louisem – dwudziestoletnim chłopakiem, który bardzo lubi podrywać dziewczyny..
Ich miłość nie będzie zwykłą, przeciętą miłością dwojga ludzi – BĘDZIE niezwykłym uczuciem, którego oboje starają się unikać..

Maid

No Control

O Niallu:

Minor dalliance
 
 
Coś dla Beliebers:
 
Run Back To Your Arms

For richeror poorer + Trailer
Po tym, jak jej tata stracił pracę wysoko-płatnego prawnika, rodzina Saige jest zmuszona przenieść się z ich wygodnego, wysokiej klasy życia w Nowym Jorku, do jednej z najgroźniejszych dzielnic, Bronx. Po przybyciu, Saige była już niemile powitana przez ludzi w szkole, na ulicy, a nawet w jej własnym domu. Kiedy wpada na lokalnego gangstera, Justina Biebera, nie ma pojęcia, że zarówno jej życie, jak i jego całkowicie się zmienią.
 

Inne:

 The Biggest Secret
,,Wybiegłam z domu głośno trzaskając drzwiami. Moje życie jest beznadziejne. Staram się ,nie koniecznie wychodzi ale się staram a to jest chyba najważniejsze nie ?'' Cztery przyjaciółki. Jeden sekret . Jedno życie . Niebezpieczeństwo czyhające na każdym kroku.
 
 
Child od Darkness
Nie wyjaśnione morderstwa i porwania. Wszystko za sprawą świata paranormalnego. Rada wysyła piątkę Łowców, aby złapali i zabili osobę odpowiedzialną za całe zamieszanie. W czasie ich pobytu dzieją się rzeczy nie wyjaśnione jednak się nie poddają. Po kilku dniach znajdują Upadłą. Aby nie popełnić błędu zaczynają ją obserwować.
Po zebraniu dowodów prowadzą ją do rady. Jednak to nie jej szukali. Między nią, a jednym z Łowców coś rozkwita. Ma ona jednak więcej sekretów niż mogłoby się zdawać.
Morderstwa, porwania ,tajemnice przeszłości, kłamstwa, wojna i miłość.
"Przeczytaj uważnie do końca, nie zatrzymuj się na krok dopóki nie zobaczysz, że rzeczy nie zawsze są takie na jakie wyglądają."

Zepsute marzenia
Hej, miałabym prośbę. Czy dało by radę dodać ten opis przy moim blogu?:
Jedno malutkie cięcie wystarczy, żebym poczuła się lepiej. Przecież to nic takiego. Ja nic złego nie robię. Staram się być szczęśliwa. Niektórzy mówią, że jestem już anorektyczką. Nie zgadzam się z nimi. Zresztą i tak jestem nic nie warta.
"Łzy dają ukojenie." Chciałabym tak powiedzieć...
 
Zapraszam na nową, oryginalną historię o pewnej dziewczynie, mieszkającej w Warszawie. Opowiadanie będzie zawierało wydarzenia z życia wzięte i myślę, że każdy będzie w stanie odnaleźć tam siebie! :)
 
To było 50 lat temu.
Szłam przez park razem z przyjaciółką Sarą, kiedy go ujrzałam. Wydawał się być inny od tych wszystkich osób jakie znam. Spokojny, elegancki dżentelmen. Był niesamowicie przystojny.
- Na co się patrzysz?- zapytała Sara.
- Na nic. - powiedziałam i odeszłam z nią.
Wiedziałam, że jeszcze kiedyś się spotkamy. Wiedziałam, że ten dzień jest najlepszym dniem na całym świecie. Ja Maya Redbird - Hybryda pół czarownica i pół wilkołak. Miałam wrażenie, że spotkałam miłość mojego życia. Spotkamy się jeszcze kiedyś.
-,,To chyba ten jedyny"- pomyślałam i spojrzałam w tamta stronę.
Jego już nie było poczułam pustkę w sercu.
- ,, Do zobaczenia nieznajomy." - pomyślałam i odeszłam w cień za przyjaciółką.
 
 
 
Jeżeli chcecie znaleźć się na liście, piszcie w komentarzach wasze blogi, na pewno je dodam, liczę też, że się odwdzięczycie :D



29 komentarzy:

 1. Bardzo ci dziękuje za umieszczenie tu mojego bloga :)) Ja też poleciłam twojego :P
  Mam nadzieję ,że następny rozdział pojawi się tu już niebawem :3

  OdpowiedzUsuń
 2. DZIEKUJE ZA DODANIE MOICH 3 FF :D
  jesteś taka kochana:D na dodatek na pierwszym miejscu awwwww kocham cie:D

  OdpowiedzUsuń
 3. #AloneHS

  PROLOG
  Gdzie byłeś, gdy Cię potrzebowałam?
  Czyż nie słyszałeś gdy Cię wołałam?
  Nie widziałeś mych łez spływających po policzkach?
  Nie widziałeś jak upadam na kolana i błagam żebyś został?
  Nie widziałeś mojej determinacji w oczach?
  Nie widziałeś jak moje włosy rozwiewa chłodny wiatr?
  Zawsze mnie wtedy tuliłeś, zawsze mnie wtedy broniłeś swym ciepłym ramieniem!
  Co się zmieniło?!
  Co zrobiłam nie tak?!
  Co spowodowało, że odszedłeś?!
  No odpowiedz mi?!
  Czyż na tyle nie zasłużyłam?
  Byłam z Tobą w Twoje dobre i złe chwile.
  Wspierałam Cię słowami, dawałam rady, pomagałam...
  Byłam...
  Istniałam...
  Żyłam...
  A teraz, a teraz...chyba pomału umieram...
  Po prostu...umieram.
  Bo bez Ciebie, nie mam po co żyć.
  Ale nie martw się o mnie, nie chcę się zabić...
  Po prostu będę tylko kolejnym człowiekiem, żyjącym tak jak
  wpajano nam od zawsze: szkoła, dom, praca, dom praca, dom, praca, aż śmierć przyjdzie sama.

  Jedno mnie zastanawia najbardziej, czy Ty nie widziałeś tych wszystkich rzeczy i nie słyszałeś, czy tylko udawałeś przede mną i przede wszystkim przed samym sobą, że nie widzisz mojego cierpienia...
  A to wielka różnica...gdybym znała, na nią odpowiedź, może, nie stoczyła bym się aż tak bardzo.

  A niewiedza niszczy...
  Doszczętnie...
  Bezgranicznie...
  Bezpowrotnie...



  FF o Harry'm Styles'ie

  are-you-scared-ff.blogspot.com

  Zapraszam xX

  OdpowiedzUsuń
 4. Tutaj wierna czytelniczka twojego bloga ♥
  Czas na spam xD

  Chciałam zaprosić wszystkich na mój drugi blog. Pierwszy był pod adresem "Timeofdying" - może czytałaś? :D

  Samantha Ross.
  18 lat. Dziewczyna pokrzywdzona przez los. Mieszka w Londynie wraz z ojcem alkoholikiem. Matka odeszła kiedy Sam miała 7 lat. Ojciec wmawia jej, że odeszła do kochanka, ale czy to rzeczywiście prawda? Nauczyciele się na nią nie skarżą, jako uczennica wzorowo wypełnia swoje obowiązki. Jest zamknięta w sobie, nikogo nie wpuszcza do swojego świata, ale po jakimś czasie się to zmieni. Nie wytrzyma już tej samotności. W szkole każdy zna jej historię. Nie współczują jej, wręcz przeciwnie... Na każdym kroku jest upokarzana, gnębiona, wyśmiewana. Najbardziej dokuczają jej Jade i Aiden - szkolne, bogate gwiazdy... Czy to wszystko przerośnie Sam? A może znajdzie się ktoś kto jej pomoże? Ale czy na pewno będzie miał dobre intencje?

  Harry Styles.
  22 lata. Nie wie co to litość... Do czasu. Pokrzywdzony przez los, ale nie lubi, a wręcz nienawidzi o tym rozmawiać. Kryje w sobie wszelkie uczucia i pilnuje, żeby się nie wydostały. Kiedy jest wściekły, lepiej nie stawać mu na drodze. Nawet czwórka najlepszych przyjaciół się go boi, ale mimo wszystko wspierają się. Imprezuje. Pewnego wieczoru uratuje przed pewną zgubą śliczną brunetkę. Czy tylko na tym się skończy?

  SERDECZNIE ZAPRASZAM! ♥
  http://my-fucking-life-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej, miałabym prośbę. Czy dało by radę dodać ten opis przy moim blogu?:
  Jedno malutkie cięcie wystarczy, żebym poczuła się lepiej. Przecież to nic takiego. Ja nic złego nie robię. Staram się być szczęśliwa. Niektórzy mówią, że jestem już anorektyczką. Nie zgadzam się z nimi. Zresztą i tak jestem nic nie warta.
  "Łzy dają ukojenie." Chciałabym tak powiedzieć...
  http://jedenkrokdonieba.blogspot.com/ - Zepsute marzenia

  Co do Twojego opowiadania - cudowne!!! Codziennie czekam na kolejne rozdziały ;*
  Jeszcze raz dziękuję <3
  ~ola

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapraszam!
  1. Blog "Game about freedom" znów aktywny.
  http://thinking-empty.blogspot.com/
  Zayn i Perrie, idealna para od kiedy pamiętamy. Jednak teraz coś się zmieniło, już nie jest tak jak kiedyś. Kto będzie temu winien?
  2. http://i-hope-your-heart-is-strong-enough.blogspot.com/
  "Usiadłam w osłupieniu na fotelu. Dopiero teraz dotarło do mnie to co się stało. Straciłam rodziców. Może nie byli idealni, ale kochałam ich. Może nie okazywałam tego, ale jak każde dziecko kocham swoich rodziców.
  Pojedyncze łzy spływały po moich policzkach, ścisnęłam mocno powieki, by łzy nie poleciały strumieniami. Gdy byłam młodsza płacz stanowił dużą część mojego życia, był taką odskocznią od rzeczywistości. Ale wtedy byłam inną osobą, bardziej przejmowałam się oceną innych, rodzicami... Teraz to wróciło, to dziwne uczucie w żołądku.
  +
  Robię też zwiastuny.
  http://zwiastuny-doublenik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. http://fromtodaymyheartbelongstoyou.blogspot.com/ Zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 8. saveyoutonight-louistommo.blogspot.com
  Zapraszam!
  Wejdź, przeczytaj i zostae po sobie ślad
  :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. http://zawszebedziemyrazem.blogspot.com/

  To było 50 lat temu.
  Szłam przez park razem z przyjaciółką Sarą, kiedy go ujrzałam. Wydawał się być inny od tych wszystkich osób jakie znam. Spokojny, elegancki dżentelmen. Był niesamowicie przystojny.
  - Na co się patrzysz?- zapytała Sara.
  - Na nic. - powiedziałam i odeszłam z nią.
  Wiedziałam, że jeszcze kiedyś się spotkamy. Wiedziałam, że ten dzień jest najlepszym dniem na całym świecie. Ja Maya Redbird - Hybryda pół czarownica i pół wilkołak. Miałam wrażenie, że spotkałam miłość mojego życia. Spotkamy się jeszcze kiedyś.
  -,,To chyba ten jedyny"- pomyślałam i spojrzałam w tamta stronę.
  Jego już nie było poczułam pustkę w sercu.

  - ,, Do zobaczenia nieznajomy." - pomyślałam i odeszłam w cień za przyjaciółką.

  Zapraszam <3
  XOXO
  Maya

  OdpowiedzUsuń
 10. [Z góry przepraszam za spam! Jeśli Cię nim uraziłam - usuń mój komentarz!]
  Zapraszam na nową, oryginalną historię o pewnej dziewczynie, mieszkającej w Warszawie. Opowiadanie będzie zawierało wydarzenia z życia wzięte i myślę, że każdy będzie w stanie odnaleźć tam siebie! :)
  Zajrzyj, przeczytaj i wyraź szczerą opinię, a konstruktywna krytyka jeszcze nikomu źle nie zrobiła. Jeśli blog Ci się spodoba - zaobserwuj.
  http://anaopowiadania.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Human race Zayn Malik Fanfiction

  Czy małe dziewczynki powinny mieć wszystko co chcą?
  Czy ich rodzice powinni dawać im wszystko?
  Czteroletnia ja chciała starszego brata, czy go dostała...

  Naprawdę będę straszne szczęśliwa, jakby ktoś zerkną i obejrzał moje wypociny, pomimo, że ta króciutka zapowiedź na górze może nie zachęcać. Trzeba samemu się przekonać

  LINK:
  http://humanraceffzayn.blogspot.com/

  xo Izzy

  OdpowiedzUsuń
 12. A więc Faith.
  Jestem Faith.
  Faith, czyli wiara?
  Wiara w to, że kiedyś mi się uda.
  Że dojdę do celu.

  Faith jak zaufanie?
  Zaufanie do własnej osoby, nie do świata.
  Światu nie można ufać.

  Faith - obietnica?
  Obietnica. To słowo codziennie pobrzmiewa w mojej głowie.
  Obiecałam mamie, że będę silna.
  Obiecałam zanim odeszła. Obiecałam.
  OBIECAŁAM.

  Nie, nie, nie.

  Faith znaczy Faith.
  Po prostu Faith.
  Faith Collins.

  LINK:

  http://oblivion-fanfiction-louis-tomlinson.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. "Zawsze na świecie ktoś na kogoś czeka..." - Paulo Coelho

  http://zasnute.blogspot.com/

  Straciła wszystko, co miało w jej życiu jakiekolwiek znaczenie. Sama w wielkim, wypełnionym wspomnieniami domu musi podjąć decyzję, jak od teraz żyć? Czy żyć w ogóle? Uciekając przed napastnikami trafia na niego i... Czemu jego oczy przybierają kolor błękitnego nieba, gdy patrzy na mnie? Ciepły wiatr delikatnie pieści moją skórę, gdy stoi blisko... Bliżej...

  Zmącone niepokojem bicie serca na nowo budzi ciało do życia. Nic już nie będzie takie samo...

  OdpowiedzUsuń
 14. SPAM
  Zastanawiasz się, jakby wyglądało twoje życie jednym z członków boysbandu The Vamps? Jeśli chciałabyś zobaczyć jak to wygląda. Zapraszam na moje imaginy o The Vamps :)
  Mam nadzieję, że się spodobają :)
  Będzie mi niezmiernie miło jeżeli ktoś się skusi, aby przeczytać.

  http://imaginythevamps.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. Dziękuję, za umieszczenie mojego pierwsze bloga <3

  OdpowiedzUsuń
 16. SPAM
  To nie jest blog o 1D czy 5sos. To moja własna historia o życiu zwykłej,szesnastoletniej uczennicy-Weroniki i niezwykłym wampirze Edwardzie. Oraz życiu Adilii i Pascala, których połączy dziwna więź. Obie pary łączy jedno........miłość do drogiej osoby. Ale czy mogą sobie pozwolić na miłość jeśli nie wszyscy ją akceptują?

  ZAPRASZAM
  http://zmierzch-adila-pascal.blogspot.com/

  Mrs Weronika Grey

  OdpowiedzUsuń
 17. Zapraszam na mojego nowego bloga
  http://dzieci-nocy-potomkowie-mroku.blogspot.com/

  Sophie Brown po wielu wiekach ucieczki , powraca na rodzinną wyspę. Żądna zemsty na wampirze , który uczynił ją dzieckiem nocy i wrogiem słońca. Jest gotowa by zrobic wszystko aby i ten cierpiał. Nieoczekiwanie spotyka Chrisa. Chłopak jest przystojny i miesza wampirzycy w głowie. Fantazja kończy się jednak , kiedy dziewczyna dowiaduje się kim jest ów brunet. Rozpoczyna swoją chorą grę , ale czy zrealizuje plan do końca?
  Tego dowiesz się czytając tego bloga

  OdpowiedzUsuń
 18. Byli zupełnie różni
  Ona- doświadczony żołnierz ze zniszczoną psychiką
  On- bezlitosny gangster , który nie posiadał uczuć.
  Zwykła historia , pełna bólu , zdrad , śmierci , miłości ale i cierpienia.
  http://touched-zayn-malik-angel.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 19. To miał być mój szczęśliwy dzień. Wkońcu nie co dzień kończy się 18 lat. Niestety okazał się jednym z gorszych, a może i najgorszym? Jedna wiadomość, jeden list wywrócił mój świat do góry nogami. Czy kłamstwo, oszustwo i zdrada ze strony najbliższych można wybaczyć? Czy złe wieści mogą zamienić się w dobre? Możliwa jest dobra strona tego wszystkiego? Czy po tym wszystkim może stać się coś co zmieni nasze życie jeszcze bardziej? Czy spotkanie idoli może zamienić sie w miłość i przyjaźń? Jak to się potoczy dowiecie się czytając.

  http://pretty-lie-ff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 20. Hej!
  Mam nadzieję, że polecisz mojego bloga ;)
  Odwdzięczę się na pewno!
  To tak:
  Historia dwójki najlepszych przyjaciół. Chłopak z Polski, który nie może znieść swoich rodziców i ucieka z domu, po czym trafia do Anglii i poznaje pewnego nieśmiałego tak jak on, rówieśnika. Anglik próbuje go ochronić przed swoją złą rzeczywistością, lecz to się nie udaje. Polak pomaga mu przezwyciężyć trudy życia i sprawia, że między nimi tworzy się niesamowita więź. Przyjaźń, której nikt w życiu nie rozbije. Jakie problemy ich spotkały / spotkają? Przeczytacie tutaj!

  http://imaginy1dlm.blogspot.com/

  Dzięki! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ziomuś uprzedziłeś mnie! <3 No cóż... nic tylko zapraszam ja w swoim imieniu na naszego bloga!
   http://imaginy1dlm.blogspot.com/
   Powtórzę link, żeby zapamiętać :D Ciekawe opowiadania o Little Mix i One Direction, zapraszamy! <3

   Usuń
  2. Zapomniałem napisać, że to opowiadanie z Liam'em :)

   Usuń
 21. hej ! zapraszam serdecznie do mnie. nie pożałujesz

  http://pestka-dyni.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 22. [SPAM] Fanfiction Niall Horan, Miranda Cosgrove, Luke Hemmings Justin Bieber
  Kiedy idziesz ze znajomymi na imprezę myślisz, że nic złego się nie stanie. Pozwól, że coś ci uświadomię. Jesteś w błędzie. Poznaj grupę przyjaciół, która budzi się z niewyjaśnionych przyczyn w opuszczonej szkole. Szybko zaczynają rozumieć, że dokuczanie innym nie jest dobrym pomysłem.
  Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=DiCzMjOiG3s
  http://murderous-event-fanfiction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 23. Hej !

  Świetny blog bardzo mnie zainteresował, chciałabym polecić własny przedstawia on Zayna trochę z innej strony.
  Nie chcąc za dużo zdradzać zapowiedziami będę niezmiernie wdzięczna gdybyś odwiedziła i poznała moją historię.

  Serdecznie zapraszam:

  http://wszystkotocodalliapowiedziala.blogspot.com/

  Dallia x33

  OdpowiedzUsuń
 24. ZAPRASZAM SERDECZNIE KOCHANI!
  Hailey zaczyna życie prawdziwej, wolnej dorosłej. Wypro­wa­dza się z rodzinnego gniazdka do Nowego Yorku bez zbęd­nych emocji. Zostawia dom, aby zakończyć nieustanne roz­cza­ro­wa­nie i nienawiść do jego miesz­kań­ców. Wraz z pozna­niem nowej współ­lo­ka­torki wcho­dzi w nowy, obcy jej świat. Feralny wypadek zmienia wszystko. Pomoc jed­nego ze zna­jo­mych w ucieczce przed kon­se­kwen­cjami przy­nosi nie­spo­dzie­wane skutki. Od tej pory pew­ien nie­zno­śny obiekt, nie­po­prawny, nie­przy­zwo­icie przys­tojny… niebezpieczny, powszechnie zwany Zay­nem, na stałe zajął jej głowę, wypie­ra­jąc wszelką zdo­lność logicz­nego myśle­nia.

  http://newcompany-zaynmalik-ff.blogspot.com/p/prolog.html

  OdpowiedzUsuń
 25. Zapraszam!
  http://worldofgratefulgirl.blogspot.nl

  "Bo miłość przychodzi niespodziewanie. Powoli zakrada się do twojego umysłu i zanim się zorientujesz nie będziesz w stanie funkcjonować bez tej drugiej osoby oraz zdasz sobie sprawę, że jest ona dla ciebie całym światem"

  OdpowiedzUsuń